Sledovat film Ztracený svět: Jurský park online

Přehrajte si film Ztracený svět: Jurský park HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, horor, science fiction, thriller Ztracený svět: Jurský park na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Ztracený svět: Jurský park   Sledovat Ztracený svět: Jurský park online
Žánr:
akční, dobrodružný, horor, science fiction, thriller
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm), Julianne Mooreová (Dr. Sarah Hardingová), Pete Postlethwaite (Roland Tembo), Arliss Howard (Peter Ludlow), Richard Attenborough (John Hammond), Vince Vaughn (Nick Van Owen)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
... někteří z nich přežili! Neuvěřitelná podívaná! Dobrodružství, při kterém tuhne krev v žilách.

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů konce 20. století natočil opět Steven Spielberg pod názvem "Ztracený svět". Čtyři roky po děsivém dobrodružství v Jurském parku se jeden člen tehdejší výpravy, matematik Ian Malcolm, od milionáře Hammonda dozví, že dinosauři přežili na ostrůvku, kde byla základna na klonování ještěrů. Pod jeho vedením se tam vydává malá expedice, která má zjistit situaci a pořídit dokumentaci. K ostrovu však také míří ozbrojené komando lovců, kteří mají ještěry pochytat a dopravit do San Diega, kde se mají stát největší atrakcí všech dob. Jen Malcolm však ví, jak obrovské nebezpečí od dravých dinosaurů hrozí každému, kdo jim zkříží cestu.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski