Film
Star Trek: Generace

Film Star Trek: Generace
  Trailer  k filmu Star Trek: Generace
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Už posedmé se vrací legenda filmové Sci-Fi - Star Trek. Jejími hrdiny jsou opět kapitáni kosmické lodi Enterprise Jean-Luc Pickard a James T. Kirk, kteří se ve 24. století snaží překazit plány šíleného fyzika jménem Soran, který je odhodlán zničit civilizaci. Je to fascinující výlet vesmírným prostorem, v němž rychlostí světla proletíte dobrodružným příběhem nejslavnější a nejúspěšnější vesmírné ságy.

Originální název:

Star Trek: Generations

Režie: David Carson
Hrají a postavy: Patrick Stewart (Kapitán Jean-Luc Picard), Jonathan Frakes (velitel William T. Riker), Brent Spiner (Lt. Commander Data), LeVar Burton (Lt. Commander Geordi La Forge), Michael Dorn (Lt./Lt. Commander Worf), Gates McFaddenová (Commander/Dr. Beverly Crusher
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: Nova Action
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina