Film Jurský park 3

Sledovat film
Jurský park 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Přežijí jen ti, kteří o dinosaurech vědí všechno a nebo vůbec nic!
Doktor Grant, paleontolog světového jména, se i nadále věnuje studiu dinosaurů. Právě se mu podařilo prokázat, že velociraptoři disponovali vysokou inteligencí a schopností vzájemné komunikace. Ale na otřesná osobní setkání s pravěkou faunou se snaží zapomenout. Závratná finanční nabídka manželů Kirbyových, kteří se chtějí proletět nad Isla Sorna (někdejším genetickým zázemím, jež mělo plynule zásobovat živými exponáty jedinečné ZOO zvané, Jurský park) způsobí, že se spolu se svým asistentem stane jejich odborným průvodcem. Když však letadlo zamíří na přistání, pochopí svůj omyl. Ti dva - nepříliš bohatí, rozvedení partneři - právě na Isla Sorna ztratili čtrnáctiletého syna a jsou odhodláni ho zachránit stůj co stůj. Nepochybně i proto, že ani v nejmenším netuší, jak strašlivé nebezpečí a krvavé dobrodružství na ně čeká. Někdejší základna Jurského parku je v troskách, ale dinosaurům se tu daří a člověk je pro ně nevítaným vetřelcem.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: Joe Johnston
Hrají a postavy: Sam Neill (Dr. Alan Grant), William H. Macy (Paul Kirby), Téa Leoniová (Amanda Kirbyová), Alessandro Nivola (Billy Brennan), Trevor Morgan (Eric Kirby), Michael Jeter (Udesky)
Scénář: Michael Crichton, Peter Buchman, Alexander Payne, Jim Taylor
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko