Sledovat film
Muž v ohni
online

Film Muž v ohni
  Trailer  k filmu Muž v ohni
Přehrajte si film Muž v ohni HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Touhu po pomstě neuhasil.
Mexické podsvětí se začalo bavit novým sportem - únosy pro peníze. Mezi majetnými obyvateli, zejména těmi, kteří mají děti, se šíří panický strach. Řada z nich pro své potomky najímá osobní ochranku. Do tohoto světa vstupuje John Creasy, bývalý tajný agent a zabiják, který už v podstatě rezignoval na život. Jeho přítel Rayburn ho ve snaze vytrhnout z letargie přivede do Mexika City a dohodí mu práci tělesného strážce devítileté Pity Ramosové. Creasy sice o práci ochranky nemá zájem, a už vůbec ne o ochranu malého děvčátka, ale vědomí, že nemá na práci nic lepšího, ho přiměje tento úkol přijmout. Předčasně vyspělou dívku a její dotěrné otázky týkající se jeho života sice zpočátku těžce snáší, ale ona pomalu proniká do jeho zdánlivě nepřístupného nitra. Vzájemné pouto a Creasyho nově nalezený smysl života se zhroutí v okamžiku, kdy je Pita unesena. Přestože je v průběhu únosu těžce raněn, stává se Creasy "mužem v ohni". Přísahá, že zabije každého, kdo se do tohoto únosu namočil. A nikdo ho nezastaví.

Originální název:

Man on Fire

Režie: Tony Scott
Hrají a postavy: Denzel Washington (Creasy), Dakota Fanningová (Pita), Radha Mitchellová (Lisa), Christopher Walken (Rayburn), Marc Anthony (Samuel), Giancarlo Giannini (Manzano)
Scénář: Brian Helgeland
Země: USA, Mexiko
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 2 1.12.2023 14:45
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina