Sledovat film
Pomsta mrtvého muže
online

Film Pomsta mrtvého muže
  Trailer k filmu Pomsta mrtvého muže Trailer
Přehrajte si film Pomsta mrtvého muže HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 453 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Odplata přichází.
Victor je pravou rukou kriminálního bosse jménem Alphonse, jehož gang se právě potýká s problémem. Někdo totiž systematicky zabíjí jeho členy a dokonce vyhrožuje samotnému Alphonsovi. Po stopách neznámého útočníka se vydává Victorův přítel Darcy, který cítí šanci zavděčit se Alphonsovi a postoupit v hierarchii organizace. Uprostřed toho se Victor seznamuje s Beatrice, tajemnou Francouzku, která žije se svou matkou, Valentine, ve věžáku kousek od Victora. Oba si nesou svá tajemství, oběma život uštědřil tvrdé rány a oba mají své důvody toužit po pomstě. Ale teprve vzájemná přitažlivost a vášeň jim dodá sílu uskutečnit krvavý očistný plán odplaty.

Originální název:

Dead Man Down

Hrají a postavy: Colin Farrell (Victor), Noomi Rapace (Beatrice), Terrence Howard (Alphonse), Dominic Cooper (Darcy), Isabelle Huppertová (Valentine Louzonová), Luis Da Silva Jr. (Terry)
Scénář: J.H. Wyman
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 21.9.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська