Film Pomsta mrtvého muže

Sledovat film
Pomsta mrtvého muže
online

Přehrajte si film Pomsta mrtvého muže online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1562 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Odplata přichází.
Victor je pravou rukou kriminálního bosse jménem Alphonse, jehož gang se právě potýká s problémem. Někdo totiž systematicky zabíjí jeho členy a dokonce vyhrožuje samotnému Alphonsovi. Po stopách neznámého útočníka se vydává Victorův přítel Darcy, který cítí šanci zavděčit se Alphonsovi a postoupit v hierarchii organizace. Uprostřed toho se Victor seznamuje s Beatrice, tajemnou Francouzku, která žije se svou matkou, Valentine, ve věžáku kousek od Victora. Oba si nesou svá tajemství, oběma život uštědřil tvrdé rány a oba mají své důvody toužit po pomstě. Ale teprve vzájemná přitažlivost a vášeň jim dodá sílu uskutečnit krvavý očistný plán odplaty.

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Niels Arden Oplev
Hrají a postavy: Colin Farrell (Victor), Noomi Rapace (Beatrice), Terrence Howard (Alphonse), Dominic Cooper (Darcy), Isabelle Huppertová (Valentine Louzonová), Luis Da Silva Jr. (Terry)
Scénář: J.H. Wyman
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko