Sledovat film Collateral online

Přehrajte si film Collateral HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Collateral na ČT2!
  Trailer k filmu Collateral   Sledovat Collateral online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Michael Mann
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Vincent), Jamie Foxx (Max), Jada Pinkett Smithová (Annie), Mark Ruffalo (Fanning), Peter Berg (Richard Weidner), Bruce McGill (Pedrosa)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
V nesprávný čas na nesprávném místě.

Max už dvanáct let vykonává relativně poklidné řemeslo losangelského taxikáře. Potkal už mnoho lidí, vyslechl si zřejmě dost patřičně poutavých příběhů - ale jaký zákazník nasedne do jeho auta teď, to by určitě ani ve zlých snech nečekal. Vincent je totiž nájemný vrah ve službách drogového kartelu. Dostal za úkol zlikvidovat pět důležitých svědků soudního přelíčení - a Max jej má nyní proti své vůli zavézt na jednotlivá místa, kde se oběti vyskytují. V patách jim jsou policie a FBI, a Max s Vincentem tak začnou být jeden na druhém zcela závislí. Podaří se Maxovi Vincentovo krvavé dílo překazit? Anebo bude tato jízda vinou osudu jeho poslední?
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.