Sledovat film
Collateral
online

Film Collateral
  Trailer k filmu Collateral Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V nesprávný čas na nesprávném místě.
Max už dvanáct let vykonává relativně poklidné řemeslo losangelského taxikáře. Potkal už mnoho lidí, vyslechl si zřejmě dost patřičně poutavých příběhů - ale jaký zákazník nasedne do jeho auta teď, to by určitě ani ve zlých snech nečekal. Vincent je totiž nájemný vrah ve službách drogového kartelu. Dostal za úkol zlikvidovat pět důležitých svědků soudního přelíčení - a Max jej má nyní proti své vůli zavézt na jednotlivá místa, kde se oběti vyskytují. V patách jim jsou policie a FBI, a Max s Vincentem tak začnou být jeden na druhém zcela závislí. Podaří se Maxovi Vincentovo krvavé dílo překazit? Anebo bude tato jízda vinou osudu jeho poslední?

Režie: Michael Mann
Hrají a postavy: Tom Cruise (Vincent), Jamie Foxx (Max), Jada Pinkett Smithová (Annie), Mark Ruffalo (Fanning), Peter Berg (Richard Weidner), Bruce McGill (Pedrosa)
Scénář: Stuart Beattie
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 9.11.2022 00:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська