Sledovat film Temný rytíř povstal online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Temný rytíř povstal
  Trailer k filmu Temný rytíř povstal   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Christopher Nolan
Hrají a postavy:
Christian Bale (Bruce Wayne), Gary Oldman (komisař Gordon), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (Blake), Anne Hathawayová (Selina Kyleová), Marion Cotillardová (Talia al Ghulová)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Legenda končí.

Je to už šest let, co Temný rytíř zmizel do noci, proměniv se z hrdiny v uprchlíka. Protože na sebe úmyslně vzal vinu za smrt státního zástupce Harveyho Denta, rozhodl se Temný rytíř obětovat vše ve prospěch toho, co on a komisař Gordon považovali za vyšší dobro. A ta lež nějaký čas i fungovala, protože zločinnost v Gothamu byla zásluhou Dentova zákona proti organizovanému zločinu potlačena na minimum. Jenže všechno se změní s příchodem prohnané kočičí lupičky s neznámým úkolem. A ještě větší nebezpečí nastane po příchodu Banea, maskovaného teroristy, jehož bezohledné plány týkající se Gothamu vyženou Bruce z jeho dobrovolného exilu. Jenže i když si na sebe znovu oblékne svůj plášť a masku, stejně Batman nemusí být pro Banea žádnou překážkou.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski