Film Temný rytíř povstal

Sledovat film
Temný rytíř povstal
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Legenda končí.
Je to už šest let, co Temný rytíř zmizel do noci, proměniv se z hrdiny v uprchlíka. Protože na sebe úmyslně vzal vinu za smrt státního zástupce Harveyho Denta, rozhodl se Temný rytíř obětovat vše ve prospěch toho, co on a komisař Gordon považovali za vyšší dobro. A ta lež nějaký čas i fungovala, protože zločinnost v Gothamu byla zásluhou Dentova zákona proti organizovanému zločinu potlačena na minimum. Jenže všechno se změní s příchodem prohnané kočičí lupičky s neznámým úkolem. A ještě větší nebezpečí nastane po příchodu Banea, maskovaného teroristy, jehož bezohledné plány týkající se Gothamu vyženou Bruce z jeho dobrovolného exilu. Jenže i když si na sebe znovu oblékne svůj plášť a masku, stejně Batman nemusí být pro Banea žádnou překážkou.

Žánr: Thriller, Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi
Režie: Christopher Nolan
Hrají a postavy: Christian Bale (Bruce Wayne), Gary Oldman (komisař Gordon), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (Blake), Anne Hathawayová (Selina Kyleová), Marion Cotillardová (Talia al Ghulová)
Scénář: Christopher Nolan, David S. Goyer, Jonathan Nolan, Bob Kane
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 84 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko