Film Fargo

Sledovat film
Fargo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Svoji cestu za vysokým výkupným promění dvojice zabijáků v děsivou noční můru. Film byl inspirován skutečnými událostmi.
Děj filmu se odehrává ve Spojených státech amerických v Minnesotě. Právě tady žije zadlužený obchodník s automobily Jerry Lundegaard, který neví, jak dál. Proto si najme dva darebáky, kteří mají unést jeho manželku a požadovat za ni výkupné. Touto cestou by se Jerry konečně dostal k penězům svého tchána a mohl by vyřešit své finanční obtíže. Jerrymu však jeho plán nakonec nevyjde.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Ethan Coen, Joel Coen
Hrají a postavy: William H. Macy (Jerry Lundegaard), Steve Buscemi (Carl Showalter), Peter Stormare (Gaear Grimsrud), Kristin Rudrüdová (Jean Lundegaard), Harve Presnell (Wade Gustafson), Tony Denman (Scotty Lundegaard)
Scénář: Joel Coen, Ethan Coen
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko