Sledovat film Cesta do hlubin študákovy duše online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Cesta do hlubin študákovy duše
  Trailer k filmu Cesta do hlubin študákovy duše   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jindřich Plachta (Matulka - Natural science teacher), Jaroslav Marvan (Voboril - Mathematics Teacher), František Vnouček (Vorísek - Czech Language Teacher), Miloš Nedbal (Seda - French Teacher), Jaroslav Průcha (Rabiska - Physics teacher), František Kreuzmann (Turík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Slavná študácká komedie o tom, jak dostat profesora ke zkoušce.

Děj je poskládán z celé řady epizod, které během jednoho školního roku prožívají septimáni. Jejich pojítkem je příběh profesora přírodopisu Matulky, starého mládence a věčného suplenta, který si z přehnané svědomitosti ani v pokročilém věku netroufá složit tu poslední státnici. Stále se mu totiž zdá, že ještě něco nezná, a tak by snad bez diplomu odešel i do penze. Naštěstí jsou tu jeho studenti, kteří sice dávají dobráckému učiteli pěkně zabrat, ale po nezodpovědné klukovině s bouchacími kuličkami, kdy se Matulkovi udělá špatně, se kluci vzpamatují a s pomocí mladého profesora, někdejšího Matulkova žáka, připraví šlechetnou lest. Pod záminkou nákupu k doplnění školní entymologické sbírky je vylákán ke zkoušce u laskavého profesora Vondráka.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski