Sledovat film
Cesta do hlubin študákovy duše
online

Film Cesta do hlubin študákovy duše
  Trailer k filmu Cesta do hlubin študákovy duše Trailer
Přehrajte si film Cesta do hlubin študákovy duše HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Slavná študácká komedie o tom, jak dostat profesora ke zkoušce.
Děj je poskládán z celé řady epizod, které během jednoho školního roku prožívají septimáni. Jejich pojítkem je příběh profesora přírodopisu Matulky, starého mládence a věčného suplenta, který si z přehnané svědomitosti ani v pokročilém věku netroufá složit tu poslední státnici. Stále se mu totiž zdá, že ještě něco nezná, a tak by snad bez diplomu odešel i do penze. Naštěstí jsou tu jeho studenti, kteří sice dávají dobráckému učiteli pěkně zabrat, ale po nezodpovědné klukovině s bouchacími kuličkami, kdy se Matulkovi udělá špatně, se kluci vzpamatují a s pomocí mladého profesora, někdejšího Matulkova žáka, připraví šlechetnou lest. Pod záminkou nákupu k doplnění školní entymologické sbírky je vylákán ke zkoušce u laskavého profesora Vondráka.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Jindřich Plachta (Matulka - Natural science teacher), Jaroslav Marvan (Voboril - Mathematics Teacher), František Vnouček (Vorísek - Czech Language Teacher), Miloš Nedbal (Seda - French Teacher), Jaroslav Průcha (Rabiska - Physics teacher), František Kreuz
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 15.2.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська