Sledovat film Cesta do hlubin študákovy duše online

Přehrajte si film Cesta do hlubin študákovy duše HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Cesta do hlubin študákovy duše na Nova!
  Trailer k filmu Cesta do hlubin študákovy duše   Sledovat Cesta do hlubin študákovy duše online
Žánr:
komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jindřich Plachta (Matulka - Natural science teacher), Jaroslav Marvan (Voboril - Mathematics Teacher), František Vnouček (Vorísek - Czech Language Teacher), Miloš Nedbal (Seda - French Teacher), Jaroslav Průcha (Rabiska - Physics teacher), František Kreuzmann (Turík)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Slavná študácká komedie o tom, jak dostat profesora ke zkoušce.

Děj je poskládán z celé řady epizod, které během jednoho školního roku prožívají septimáni. Jejich pojítkem je příběh profesora přírodopisu Matulky, starého mládence a věčného suplenta, který si z přehnané svědomitosti ani v pokročilém věku netroufá složit tu poslední státnici. Stále se mu totiž zdá, že ještě něco nezná, a tak by snad bez diplomu odešel i do penze. Naštěstí jsou tu jeho studenti, kteří sice dávají dobráckému učiteli pěkně zabrat, ale po nezodpovědné klukovině s bouchacími kuličkami, kdy se Matulkovi udělá špatně, se kluci vzpamatují a s pomocí mladého profesora, někdejšího Matulkova žáka, připraví šlechetnou lest. Pod záminkou nákupu k doplnění školní entymologické sbírky je vylákán ke zkoušce u laskavého profesora Vondráka.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.