Film
Cesta do hlubin študákovy duše

Film Cesta do hlubin študákovy duše
  Trailer  k filmu Cesta do hlubin študákovy duše
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Populární studentská veselohra inspirovaná románem Jaroslava Žáka.
Profesor přírodopisu Matulka, starý mládenec a věčný suplent, si z přehnané svědomitosti ani v pokročilém věku netroufá složit poslední státnici. Stále se mu totiž zdá, že ještě něco nezná, a tak by snad bez diplomu odešel i do penze. Naštěstí jsou tu jeho studenti, kteří sice dávají dobráckému učiteli pěkně zabrat, ale po nezodpovědné klukovině s bouchacími kuličkami, kdy se Matulkovi udělá špatně, se vzpamatují a s pomocí mladého profesora, někdejšího Matulkova žáka, připraví šlechetnou lest. Pod záminkou nákupu k doplnění školní entomologické sbírky ho vylákají ke zkoušce u laskavého profesora Vondráka.

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Jindřich Plachta (Matulka - Natural science teacher), Jaroslav Marvan (Voboril - Mathematics Teacher), František Vnouček (Vorísek - Czech Language Teacher), Miloš Nedbal (Seda - French Teacher), Jaroslav Průcha (Rabiska - Physics teacher), František Kreuz
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina