Sledovat film Ducháček to zařídí online

Přehrajte si film Ducháček to zařídí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Ducháček to zařídí na !
  Trailer k filmu Ducháček to zařídí   Sledovat Ducháček to zařídí online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Ducháček), Ladislav Hemmer (Advokát Faukner), Adina Mandlová (Julie z Rispaldiců), Milada Gampeová (Alžběta z Rispaldiců), Čeněk Šlégl (Kapitán Quido Kristofovič), Jiřina Sedláčková (Helena Bertrandová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Starostlivý zaměstnanec advokátní kanceláře si ví rady i ve zdánlivě ztracených případech.

Pan Ducháček vede svérázným, leč naprosto oddaným způsobem advokátní kancelář JUDr. Fauknera. Kancelář spravuje finanční záležitosti rodiny Rispaldiců. Členové rodiny se ke svému advokátovi Fauknerovi chovají povýšeně, kromě dcery Julie, která ho tajně miluje. Nikdo kromě Ducháčka neví, že rozhazovačná rodina nemá už žádné peníze a že ji dotuje JUDr. Faukner, neboť rovněž tajně miluje Julii. Ducháček neváhá pracovat celou noc, aby vyčíslil svému nadřízeném vše, co mu rodina Rispaldiců dluží. Julie na nátlak své matky odmítne advokátovu nabídku k sňatku, i když se mu přizná ke své lásce. Zamilovaný Faukner, který je sám finančně na dně, donutí Ducháčka, aby sehnal dvacet pět tisíc korun na vyplacení směnky, kterou podvodně podepsal Juliin bratr. Na zámku Rispaldiců chystá Ducháček aukci, která má zaopatřit rodině peníze na dluhy.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski