Sledovat film
Ducháček to zařídí
online

Film Ducháček to zařídí
  Trailer k filmu Ducháček to zařídí Trailer
Přehrajte si film Ducháček to zařídí HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 426 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vlasta Burian ve znamenité komedii o koncipientovi advokátní kanceláře, který řeší i neřešitelné.
Mluvíme-li o úspěšné české filmové komedii, velmi brzy musí padnout jedno proslulé jméno. Jméno kabaretiéra, herce a divadelního podnikatele, který je generacím znám jako král českých komiků. Nejlepší z filmů Vlasty Buriana jsou stálicí na televizní obrazovce a jeden z těch nejznámějších vypráví úsměvnou historku o jedné advokátní kanceláři. Její zaneprázdněný šéf se může plně spolehnout, že „Ducháček to zařídí“. Svérázný podřízený s neobyčejnou vitalitou řeší neřešitelné a zázraky činí na počkání. Je to právě on, kdo zarputile hájí majetek a dobré jméno svého šéfa, který se zapletl se zadluženou aristokratickou rodinou.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Ducháček), Ladislav Hemmer (Advokát Faukner), Adina Mandlová (Julie z Rispaldiců), Milada Gampeová (Alžběta z Rispaldiců), Čeněk Šlégl (Kapitán Quido Kristofovič), Jiřina Sedláčková (Helena Bertrandová)
Scénář: Václav Wasserman
Rok výroby: 1938
Hodnocení: 85 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 7.2.2023 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська