Sledovat film Krok do tmy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Krok do tmy
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Rolf Wanka (Ronny), Václav Trégl (Valentin), František Smolík (Jan Haller), Adina Mandlová (Eva Hallerová), Zvonimír Rogoz (O.A. Linde), Theodor Pištěk (truhlářský učeň Filip)
Scénář:
František Čáp, Eduard Fiker
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
R. Wanka v pasti nastražené zločinci!

Vše se točí kolem Lindeho herny, kde se schází smetánka, aby tu prohrála něco ze svých milionů. Někteří dokonce všechny a tak jim nezbývá než si zachránit čest sebevraždou. V případě podnikatele Freda Barona tomu však zabrání dobrodruh Ronny, který mu slíbí pomoc. Stejně tak slíbí pomoc panu Hallerovi, kterého Linde vydírá a chce, aby mu dal za ženu svou dceru Evu. A jako by to nestačilo, zjistí Ronny, že Linde ve své herně vyrábí falešné peníze. A to už je na jednoho, byť elegantního, dobrodruha trochu velké sousto. Nebo není? Dozvíte se, pokud si tenhle klasický a stále symaticky svěží pamětnický film, nenecháte ujít.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko