Sledovat film Krok do tmy online

Přehrajte si film Krok do tmy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Krok do tmy
  Sledovat Krok do tmy online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Rolf Wanka (Ronny), Václav Trégl (Valentin), František Smolík (Jan Haller), Adina Mandlová (Eva Hallerová), Zvonimír Rogoz (O.A. Linde), Theodor Pištěk (truhlářský učeň Filip)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
R. Wanka v pasti nastražené zločinci!

Vše se točí kolem Lindeho herny, kde se schází smetánka, aby tu prohrála něco ze svých milionů. Někteří dokonce všechny a tak jim nezbývá než si zachránit čest sebevraždou. V případě podnikatele Freda Barona tomu však zabrání dobrodruh Ronny, který mu slíbí pomoc. Stejně tak slíbí pomoc panu Hallerovi, kterého Linde vydírá a chce, aby mu dal za ženu svou dceru Evu. A jako by to nestačilo, zjistí Ronny, že Linde ve své herně vyrábí falešné peníze. A to už je na jednoho, byť elegantního, dobrodruha trochu velké sousto. Nebo není? Dozvíte se, pokud si tenhle klasický a stále symaticky svěží pamětnický film, nenecháte ujít.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski