Sledovat film Krok do tmy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Krok do tmy
  Sledovat 1331 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Rolf Wanka (Ronny), Václav Trégl (Valentin), František Smolík (Jan Haller), Adina Mandlová (Eva Hallerová), Zvonimír Rogoz (O.A. Linde), Theodor Pištěk (truhlářský učeň Filip)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
R. Wanka v pasti nastražené zločinci!

Vše se točí kolem Lindeho herny, kde se schází smetánka, aby tu prohrála něco ze svých milionů. Někteří dokonce všechny a tak jim nezbývá než si zachránit čest sebevraždou. V případě podnikatele Freda Barona tomu však zabrání dobrodruh Ronny, který mu slíbí pomoc. Stejně tak slíbí pomoc panu Hallerovi, kterého Linde vydírá a chce, aby mu dal za ženu svou dceru Evu. A jako by to nestačilo, zjistí Ronny, že Linde ve své herně vyrábí falešné peníze. A to už je na jednoho, byť elegantního, dobrodruha trochu velké sousto. Nebo není? Dozvíte se, pokud si tenhle klasický a stále symaticky svěží pamětnický film, nenecháte ujít.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski