Film Bílá vrána

Sledovat film
Bílá vrána
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Česká operetní komedie o lásce, o tom, jak si poradit s nepraktickým zámeckým pánem a jeho prodělečným zámkem i o tom, že za poctivou práci se nemusí nikdo stydět.
Finanční situace rodiny Dubanských, majitelů pěkného, ale zadluženého zámku nedaleko Luhačovic, je kritická. Vdovec Filomen Dubanský vkládal své naděje na záchranu zoufalých majetkových poměrů ve svou jedinou dceru Janu. Ta se však odmítla vdát za bohatého doktora Bernarda. Dubanský se proto žení s bohatou Čechoameričankou, ze které se ovšem po svatbě vyklube podvodnice. A zatímco jsou novomanželé na svatební cestě v Tatrách, ze zámku se stává hotel Bílá vrána…

Žánr: Komedie, Muzikály, Romantický
Režie: Vladimír Slavínský
Hrají a postavy: Jindřich Plachta (Filomen Dubanský), Adina Mandlová (Jana Dubanská), František Krištof-Veselý (Jindrich Shánel), Stanislav Strnad (Dr. André Bernard), Růžena Šlemrová (Lucie Boucková), Aša Vašátková (Jarmila Boucková)
Scénář: Vladimír Slavínský, František Ketzek
Země: Československo
Rok výroby: 1938
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko