Sledovat film U pokladny stál online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film U pokladny stál
  Trailer k filmu U pokladny stál   Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Kryštof Rozruch), Jaroslav Marvan (MUDr. Osvald Bruner), Adina Mandlová (Věra Hornová), Čeněk Šlégl (Richard Pěna), Václav Trégl (Matyáš Klůcek), Marie Blažková (Věřina matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Ztřeštěna komedie o tom, jak se stal Vlasta Burian ze zřízence primářem...

Vlasta Burian jako ošetřovatel z nemocnice U svatého Jakuba, Kryštof Rozruch, je tamním primářem Markem požádán o laskavost. Marek si s ním na čas vymění identitu, aby mohl vyzkoušet, zda city, které k němu chová jeho vážná známost z vyšších vrstev, jsou opravdu ryzí a bez zištných záměrů. Tato malá lest, odehrávající se při společném pobytu v lázních, pak vyvolá nezadržitelný řetězec ztřeštěných situací. Vlasta Burian zde excelentně vytvořil jednu ze svých nejslavnějších rolí.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski