Film
U pokladny stál

Film U pokladny stál
  Trailer  k filmu U pokladny stál
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ztřeštěna komedie o tom, jak se stal Vlasta Burian ze zřízence primářem...
Vlasta Burian jako ošetřovatel z nemocnice U svatého Jakuba, Kryštof Rozruch, je tamním primářem Markem požádán o laskavost. Marek si s ním na čas vymění identitu, aby mohl vyzkoušet, zda city, které k němu chová jeho vážná známost z vyšších vrstev, jsou opravdu ryzí a bez zištných záměrů. Tato malá lest, odehrávající se při společném pobytu v lázních, pak vyvolá nezadržitelný řetězec ztřeštěných situací. Vlasta Burian zde excelentně vytvořil jednu ze svých nejslavnějších rolí.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Kryštof Rozruch), Jaroslav Marvan (MUDr. Osvald Bruner), Adina Mandlová (Věra Hornová), Čeněk Šlégl (Richard Pěna), Václav Trégl (Matyáš Klůcek), Marie Blažková (Věřina matka)
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina