Sledovat film U pokladny stál... online

Přehrajte si film U pokladny stál... HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie U pokladny stál... na ČT1!
  Trailer k filmu U pokladny stál...   Sledovat U pokladny stál... online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Kryštof Rozruch), Jaroslav Marvan (MUDr. Osvald Bruner), Adina Mandlová (Věra Hornová), Čeněk Šlégl (Richard Pěna), Václav Trégl (Matyáš Klůcek), Marie Blažková (Věřina matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Ztřeštěna komedie o tom, jak se stal Vlasta Burian ze zřízence primářem...

Vlasta Burian jako ošetřovatel z nemocnice U svatého Jakuba, Kryštof Rozruch, je tamním primářem Markem požádán o laskavost. Marek si s ním na čas vymění identitu, aby mohl vyzkoušet, zda city, které k němu chová jeho vážná známost z vyšších vrstev, jsou opravdu ryzí a bez zištných záměrů. Tato malá lest, odehrávající se při společném pobytu v lázních, pak vyvolá nezadržitelný řetězec ztřeštěných situací. Vlasta Burian zde excelentně vytvořil jednu ze svých nejslavnějších rolí.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.