Film
Život je krásný

Film Život je krásný
  Trailer  k filmu Život je krásný
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Život je krásný

Komedie plná převleků. Oldřich Nový jako zamilovaný spisovatel, svérázný dědeček s niněrou a současně vemlouvavý věštec.
Slavný spisovatel usiluje o přízeň půvabné začínající výtvarnice. Jarmila ovšem hodlá zasvětit život umění a muži v něm nemají mít jiné místo než jako modely pro malířčinu tvorbu. A tak se zamilovaný Jan přestrojuje za věštce a za dědečka s niněrou, jen aby si ho vyvolená kráska trochu všimla. Je jasné, že diváky na závěr čeká polibek přes celé plátno - pardon, obrazovku.

Žánr: Komedie
Režie: Ladislav Brom
Hrají a postavy: Oldřich Nový (Writer Jan Herold), Lída Baarová (Paintress Jarmila Bendová), Bedřich Veverka (Herold's Secretary Bedrich), Zita Kabátová (Paintress Helena), Ladislav Pešek (Sculptor Vojta Polívka), Jiří Steimar (Arnost Hartl - publisher)
Rok výroby: 1940
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina