Sledovat film
Zlaté dno
online

Film Zlaté dno
  Trailer k filmu Zlaté dno Trailer
Přehrajte si film Zlaté dno HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Poctivá práce má zlaté dno.
Papírník Cyril Putička vede pilně svůj malý krámek. Sám vychoval dva syny a dceru Konstantinu. Děti ho přemlouvají k odchodu do Prahy, kde může užívat zaslouženého odpočinku. Putička se v novém prostředí velmi nudí, a tak si najde místo příručího v papírnictví u mladé vdovy Jarmily Valentové. Svými schopnostmi pomůže zvelebit její obchod. Synové mu brání v nedůstojném povolání a nakonec se s ním ve zlém rozejdou. Putička se ožení s Jarmilkou a společně zřizují několik filiálek. Po pěti letech přicházejí děti , které mezitím ztroskotaly v manželství a podnikání. Otec a Jarmila je přijmou a postarají se o jejich novou budoucnost.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Cyril Putička), Věra Ferbasová (Konstantina jeho dcera), Raoul Schránil (Ing. Vilém Putička jeho syn), Antonín Streit (Ing. Jaroslav Putička jeho syn), Zita Kabátová (Jarmila Valentová), Jaroslav Marvan (Josef Skudla)
Rok výroby: 1943
Hodnocení: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 8.12.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська