Sledovat film Otec Kondelík a ženich Vejvara online

Přehrajte si film Otec Kondelík a ženich Vejvara online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Otec Kondelík a ženich Vejvara
  Trailer k filmu Otec Kondelík a ženich Vejvara   Sledovat Otec Kondelík a ženich Vejvara online
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav J. Krhansky
Hrají a postavy:
Theodor Pištěk (Václav Kondelík), Antonie Nedošinská (Betty Kondelíková), Jiří Dohnal (Frantisek Vejvara), Ferenc Futurista, Eva Gérová (Josefína Kondelíková), Ljuba Hermanová (zpěvák)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Malířský mistr Václav Kondelík má dceru na vdávání a mladý magistrátní úředník by se rád oženil.

Pan Václav Kondelík, vážený pražský měštěnín a slovutný mistr malířský, má roztomilou dceru Pepičku. Dosáhla právě věku, kdy dívky začínají pomýšlet na vdávání, a tak není divu, že se jednoho dne objeví nápadník, seriózní magistrátní úředník Vejvara. Mladý muž je značně podnikavý a jeho nápady leckdy narušují poklidný běh rodinného života Kondelíkových. Ať společně uskuteční cokoli, vždycky z toho plynou komplikace. Výlet "po vodě" stejně jako sokolský výlet "po suché zemi" s tajným cílem přinesou budoucímu tchánovi samé utrpení, ani návštěva ochotnického představení s Vejvarou v hlavní roli nedopadne moc dobře. A do toho všeho se ještě zamíchá někdejší Vejvarova bytná paní Muknšnáblová, která se snaží získat slibného ženicha pro svou staropanenskou dceru. Mistr Kondelík bude mít zkrátka spoustu starostí, než se Pepinka dostane pod čepec...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski