Sledovat film Bourneův mýtus online

Přehrajte si film Bourneův mýtus online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bourneův mýtus
  Trailer k filmu Bourneův mýtus   Sledovat Bourneův mýtus online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Paul Greengrass
Hrají a postavy:
Matt Damon (Jason Bourne), Franka Potenteová (Marie), Brian Cox (Ward Abbott), Julia Stilesová (Nicky), Karl Urban (Kirill), Gabriel Mann (Danny Zorn)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Měli ho nechat na pokoji ...

Bourne a Marie dál žijí v anonymitě. Bournea ženou noční můry a vzpomínky. Vláčí Marii z města do města. Snaží se být vždy aspoň krok před hrozbou, kterou tuší v každém pohledu i v každém telefonním "omylu", před nebezpečím, které očekává v každé vteřině. Ale ohrožení jej do světa, z něhož chtěl uniknout, neustále vrací. Když se v poklidné vsi, která je jejich dočasným domovem, objeví tajný agent, Bourne s Marií místo kvapně opouštějí. Začne nová globální hra na kočku a myš a Jason Bourne se musí vrátit ke své minulosti, i když tajná operace ,Treadstone', která vytvářela profesionální zabijáky, už skončila.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski