Sledovat film
Traffic - nadvláda gangů
online

Film Traffic - nadvláda gangů
  Trailer k filmu Traffic - nadvláda gangů Trailer
Přehrajte si film Traffic - nadvláda gangů online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nikdo neprojde čistý.
Téma: boj proti drogám - líčí tři paralelní příběhy, jejichž protagonisté se neznají, ale jsou přitom součástí jediné "obchodní" sítě od mexické Tihuany po americké Ohio. Nově jmenovaný předseda amerického protidrogového úřadu Robert Wakefield, se iniciativně ujme své funkce, ale zjišťuje, že jeho šestnáctiletá dcera je narkomanka. Bohatá Helena Ayalová, která čeká druhé dítě, pochopí až po manželově zatčení, že její muž je drogový boss. A do třetice se mexický policista Javier Rodriquez navzdory svým morálním zásadám a proti své vůli stává členem drogového kartelu.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Benicio Del Toro (Javier Rodriguez), Jacob Vargas (Manolo Sanchez), Andrew Chavez (řidič pouštního kamionu), Michael Saucedo (řidič pouštního kamionu), Tomas Milian (generál Arturo Salazar), Jose Yenque (Salazar voják / mučitel)
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська