Sledovat film Traffic - Nadvláda gangů online

Přehrajte si film Traffic - Nadvláda gangů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Traffic - Nadvláda gangů na ČT1!
  Trailer k filmu Traffic - Nadvláda gangů   Sledovat Traffic - Nadvláda gangů online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Steven Soderbergh
Hrají a postavy:
Benicio Del Toro (Javier Rodriguez), Jacob Vargas (Manolo Sanchez), Andrew Chavez (řidič pouštního kamionu), Michael Saucedo (řidič pouštního kamionu), Tomas Milian (generál Arturo Salazar), Jose Yenque (Salazar voják / mučitel)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Nikdo neprojde čistý.

Téma: boj proti drogám - líčí tři paralelní příběhy, jejichž protagonisté se neznají, ale jsou přitom součástí jediné "obchodní" sítě od mexické Tihuany po americké Ohio. Nově jmenovaný předseda amerického protidrogového úřadu Robert Wakefield, se iniciativně ujme své funkce, ale zjišťuje, že jeho šestnáctiletá dcera je narkomanka. Bohatá Helena Ayalová, která čeká druhé dítě, pochopí až po manželově zatčení, že její muž je drogový boss. A do třetice se mexický policista Javier Rodriquez navzdory svým morálním zásadám a proti své vůli stává členem drogového kartelu.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.