Sledovat film
Traffic - nadvláda gangů
online

Film Traffic - nadvláda gangů
  Trailer  k filmu Traffic - nadvláda gangů
Přehrajte si film Traffic - nadvláda gangů HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 319 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nikdo neprojde čistý.
Téma: boj proti drogám - líčí tři paralelní příběhy, jejichž protagonisté se neznají, ale jsou přitom součástí jediné "obchodní" sítě od mexické Tihuany po americké Ohio. Nově jmenovaný předseda amerického protidrogového úřadu Robert Wakefield, se iniciativně ujme své funkce, ale zjišťuje, že jeho šestnáctiletá dcera je narkomanka. Bohatá Helena Ayalová, která čeká druhé dítě, pochopí až po manželově zatčení, že její muž je drogový boss. A do třetice se mexický policista Javier Rodriquez navzdory svým morálním zásadám a proti své vůli stává členem drogového kartelu.

Originální název:

Traffic / Traffic - Die Macht des Kartells

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Benicio Del Toro (Javier Rodriguez), Jacob Vargas (Manolo Sanchez), Andrew Chavez (řidič pouštního kamionu), Michael Saucedo (řidič pouštního kamionu), Tomas Milian (generál Arturo Salazar), Jose Yenque (Salazar voják / mučitel)
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 HBO 14.11.2023 21:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina