Sledovat film
Kill Bill
online

Film Kill Bill
  Trailer k filmu Kill Bill Trailer
Přehrajte si film Kill Bill HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 576 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Byl to její svatební den a oni se ji pokusili zabít. Po pěti letech kómatu se
Bývalá členka špičkového zabijáckého komanda se rozhodne navždy skončit s minulostí a vdát se. Její svatební den se však změní v krvavá jatka v okamžiku, kdy na ni zaútočí její vlastní bývalý šéf Bill a zabije ji. Mladá žena však nezemřela, i když si to všichni myslí: šťastnou náhodou vražedný útok přežila, ale upadla do kómatu. Po pěti mučivě dlouhých letech se vrací z temného zápraží smrti s jedinou myšlenkou: pomstít se všem, kteří jí ublížili, bez ohledu na to, co je k tomu vedlo. Ke všemu odhodlaná hrdinka, která si říká "Nevěsta", však teprve musí zjistit, kdo je proti ní - a také to, jestli neexistuje někdo, kdo by mohl stát na její straně ...

Hrají a postavy: Uma Thurmanová (Nevěsta), Lucy Liu (O-Ren Ishi), Vivica A. Foxová (Vernita Greenová), Daryl Hannahová (Elle Driverová), David Carradine (Bill), Michael Jai White (Alburt/Da Moe)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 2.7.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko