Film
Klub rváčů

Film Klub rváčů
  Trailer  k filmu Klub rváčů
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Brad Pitt a Edward Norton si rozbíjejí obličeje a vaří mýdlo. A to vše z povzdálí pozoruje lehce bláznivá Helena Bonham Carterová.
Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti. Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. Oboum se tato "výměna názorů" zalíbí a brzy vznikne první Klub rváčů. Místo, kde můžou mladí muži, znechucení světem, odložit své starosti a stát se na pár minut zvířaty.

Originální název:

Fight Club

Žánr: Drama, Akční, Thriller
Režie: David Fincher
Hrají a postavy: Edward Norton (komentátor), Brad Pitt (Tyler Durden), Meat Loaf (Robert 'Bob' Paulsen), Zach Grenier (Richard Chesler), Richmond Arquette (internista), David Andrews (Thomas)
Scénář: Jim Uhls
Země: USA, Německo
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 88 %
Vysíláno na: Paramount Network
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina