Sledovat film
Kill Bill 2
online

Film Kill Bill 2
  Trailer k filmu Kill Bill 2 Trailer
Přehrajte si film Kill Bill 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 576 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Přežila svou smrt ve svatební den i čtyři roky kómatu.
Svatební obřad bývalé členky Komanda zmijí - zabijáků, Černé Mamby, změnil její pomstychtivý ex-milenec Bill s bývalými kumpány v krvavý masakr. Těhotná Nevěsta však kulku vpálenou do hlavy přežila: po čtyřech letech strávených v kómatu procitla a vydala se na cestu pomsty. Už zlikvidovala první dvě položky na svém seznamu smrti - O-Ren Ishii zvanou Korálovec a Vernitu Green - Smrtonoše. Zbývá jí však zabít ještě Elle Driver přezdívanou Kalifornský horský had, Budda zvaného Chřestýš a samozřejmě bývalého šéfa, milence a otce jejího dítěte - Billa. Ti tři však už vědí, co jim hrozí - a myslí si, že jsou na to připraveni.

Hrají a postavy: Uma Thurmanová (Nevěsta), Sonny Chiba (Hattori Hanzo), David Carradine (Bill), Lucy Liu (O-Ren Ishii), Vivica A. Foxová (Vernita Greenová), Chia Hui Liu (Pai Mei)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 9.7.2022 21:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko