Film
Bourneovo ultimátum

Film Bourneovo ultimátum
  Trailer  k filmu Bourneovo ultimátum
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Bourneovo ultimátum

Všechno si pamatuje. Nic neodpouští.
Jason Bourne je supertajný agent speciálního vládního programu na tvorbu elitních zabijáků. Při jedné akci byl zraněn a utrpěl ztrátu paměti, od té doby ho neustále někdo pronásleduje a on vůbec netuší, co se děje. Jasonova přítelkyně byla zavražděna; on její smrt pomstil, ale stále neodhalil pachatele, který stojí v pozadí tajného vládního programu. Pár střípků se vynořilo, ale ztráta paměti stále trvá…

Originální název:

The Bourne Ultimatum

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Paul Greengrass
Hrají a postavy: Matt Damon (Jason Bourne), Julia Stilesová (Nicky), David Strathairn (Noah Vosen), Scott Glenn (Ezra Kramer), Paddy Considine (Ross), Edgar Ramirez (Paz)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina