Sledovat film Rudá planeta online

Přehrajte si film Rudá planeta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, horor, science fiction, thriller Rudá planeta na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Rudá planeta   Sledovat Rudá planeta online
Žánr:
akční, dobrodružný, horor, science fiction, thriller
Režie:
Antony Hoffman
Hrají a postavy:
Val Kilmer (Robby Gallagher), Carrie-Anne Mossová (Kate Bowmanová), Benjamin Bratt (Ted Santen), Tom Sizemore (Quinn Burchenal), Simon Baker (Chip Pettengill), Terence Stamp (Bud Chantilas)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Cesta k Marsu se pro šestičlennou posádku mění po nehodě v dramatický zápas o život, který na povrchu planety zkomplikuje nečekaný nepřítel.

V blízké budoucnosti planeta Země umírá. Na Mars je tedy vyslán tým astronautů, z nichž každý je specialistou v jiném oboru. Tato první mise na Mars s lidskou posádkou má jediný úkol. Udělat první krok tak, aby za několik generací byl Mars obyvatelnou planetou vhodnou pro další přežití lidstva. Když je však jejich zařízení poškozeno musí se spolehnout jen sami na sebe...
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.