Sledovat film
Táto krajina nie je pre starých
online

Film Táto krajina nie je pre starých
  Trailer k filmu Táto krajina nie je pre starých Trailer
Přehrajte si film Táto krajina nie je pre starých HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 444 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Žádná úniková cesta není bezpečná.
Nudný život Llewelyna Mosse, obyvatele amerického zapadákova, změnil nález výše zmíněných mrtvol, drog a peněz, respektive rozhodnutí využít je k vlastnímu prospěchu. Otevřel tím bránu do pekel, kterou už zřejmě nedokáže znovu zavřít. Po jeho stopě se vydává stárnoucí šerif Bell, který dokáže být velmi vytrvalý. Ještě vytrvalejší ale umí být tajemný zabiják Chigurh, který o bytí a nebytí svých obětí rozhoduje hodem mince. Vyděšený Moss se snaží chránit sebe a svou ženu před následky svého rozhodnutí, ale tím jen čím dál rychleji roztáčí kolotoč násilí v malém městečku, kde místo lišek začal dávat pusu na dobrou noc nelítostný vrah.

Hrají a postavy: Tommy Lee Jones (Bell), Javier Bardem, Josh Brolin (Moss), Woody Harrelson (Wells), Kelly Macdonaldová (Carla Jeanová), James Brolin
Scénář: Ethan Coen, Joel Coen
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 27.5.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko