Sledovat film Táto krajina nie je pre starých online

Přehrajte si film Táto krajina nie je pre starých HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, krimi, thriller Táto krajina nie je pre starých na STV1!
  Trailer k filmu Táto krajina nie je pre starých   Sledovat Táto krajina nie je pre starých online
Žánr:
dobrodružný, drama, krimi, thriller
Režie:
Joel Coen, Ethan Coen
Hrají a postavy:
Tommy Lee Jones (Bell), Javier Bardem, Josh Brolin (Moss), Woody Harrelson (Wells), Kelly Macdonaldová (Carla Jeanová), James Brolin
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Žádná úniková cesta není bezpečná.

Nudný život Llewelyna Mosse, obyvatele amerického zapadákova, změnil nález výše zmíněných mrtvol, drog a peněz, respektive rozhodnutí využít je k vlastnímu prospěchu. Otevřel tím bránu do pekel, kterou už zřejmě nedokáže znovu zavřít. Po jeho stopě se vydává stárnoucí šerif Bell, který dokáže být velmi vytrvalý. Ještě vytrvalejší ale umí být tajemný zabiják Chigurh, který o bytí a nebytí svých obětí rozhoduje hodem mince. Vyděšený Moss se snaží chránit sebe a svou ženu před následky svého rozhodnutí, ale tím jen čím dál rychleji roztáčí kolotoč násilí v malém městečku, kde místo lišek začal dávat pusu na dobrou noc nelítostný vrah.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski