Film Tuxedo

Sledovat film
Tuxedo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je jako neřízená střela, problémy nepotkává, ale stále je vytváří.
Chan a Jennifer Love Hewitt ve skvělé jízdě plné smíchu, vzrušení a bláznivých kousků jako partneři šití na míru do každé akce! Jimmy Tong je jen obyčejný řidič taxíku, ale když si oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslňující partnerku nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže...

Žánr: Akční, Komedie, Science Fiction
Režie: Kevin Donovan
Hrají a postavy: Jackie Chan (Jimmy Tong), Jennifer Love Hewittová (Del Blaineová), Jason Isaacs (Clark Devlin), Debi Mazarová (Steena), Ritchie Coster (Diedrich Banning), Peter Stormare (Dr. Simms)
Scénář: Phil Hay, Matt Manfredi, Michael J. Wilson, Michael Leeson
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko