Sledovat film Demolition Man online

Přehrajte si film Demolition Man online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, science fiction, thriller Demolition Man na !
  Trailer k filmu Demolition Man   Sledovat Demolition Man online
Žánr:
akční, krimi, science fiction, thriller
Režie:
Marco Brambilla
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (John Spartan), Wesley Snipes (Simon Phoenix), Sandra Bullocková (Lenina Huxleyová), Nigel Hawthorne (Dr. Raymond Cocteau), Benjamin Bratt (Alfredo Garcia), Bob Gunton (George Earle)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Sylvester Stallone v roli rozmrazeného nepoddajného policisty, který umí rozdávat rány i polibky a jen tak mimochodem ještě uplete svetr.

Los Angeles 1996 - šíleně schopný policista John Spartan, řečený Demolition Man, v souboji s šíleně geniálním zločincem Phoenixem způsobí nešťastnou náhodou smrt dvaceti rukojmí v troskách explodujícího domu. Trest je vykonán hybernací - zmrazením na desítky let. Pro Phoenixe za zločin, pro Spartana za omyl ...
San Angeles 2032 - superdokonalé město, plné harmonie, míru a bezpečné telepatické lásky. Jen kdesi v podzemí živoří skupina "špatných" lidí, věřících ve svobodný život. Vůdce města nechá tajně rozmrazit Phoenixe, zdokonaléného během hybernace, aby podzemí vyčistil - a zanedlouho policii nezbývá, než přivést k životu i Spartana, aby zachránil celé město ! A Spartan nejenže Phoenixe zlikviduje, ale zbaví naivní obyvatele diktátorského vůdce, vyvede "podzemní" lid na povrch a díky tomu, že byl během zmrazení vyškolen v pletení svetrů, získá i srdce půvabné a napohled digitální dívky...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.