Sledovat film
Muži v černém 2
online

Film Muži v černém 2
  Trailer k filmu Muži v černém 2 Trailer
Přehrajte si film Muži v černém 2 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 452 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Stejná planeta. Nový šmejd!
Je to čtyři roky, co tajní vládní agenti Kay a Jay odvrátili hrozbu intergalaktické katastrofy obrovských rozměrů. Kay se mezitím vrátil do běžného života a Jay i nadále pracuje pro MIB - bohatě dotovanou, avšak neoficiální vládní agenturu, která reguluje mimozemský život na naší planetě. Během vyšetřování zdánlivě rutinní záležitosti odhalí Jay ďábelský plán, zosnovaný nepřátelskou kylothianskou stvůrou Serleenou, která se maskuje vizáží svůdné modelky. Když Serleena vezme jako rukojmí celou budovu MIB, zbývá pouze jediná osoba, na kterou se může Jay obrátit - jeho bývalý partner, který nyní pracuje pro americké poštovní úřady a před souboji s mimozemskými nestvůrami gigantických rozměrů dává přednost běžným lidským radostem. Nastává boj s časem, během jehož musí Jay přesvědčit Kaye, který ztratil veškeré vzpomínky na svou kariéru u MIB a zároveň je jediným žijícím člověkem s dovednostmi, potřebnými k záchraně galaxie, aby se znovu přidal k MIB, než se Země stane obětí totální destrukce.

Originální název:

Men in Black II / MIB 2 / MIIB

Hrají a postavy: Tommy Lee Jones (Kevin Brown agent Kay), Will Smith (agent Jay), Rip Torn (Zed), Lara Flynn Boyleová (Serleena), Johnny Knoxville (Scrad), Rosario Dawsonová (Laura Vasquezová)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська