Sledovat film Jump street 21 online

Přehrajte si film Jump street 21 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi Jump street 21 na Prima MAX!
  Trailer k filmu Jump street 21   Sledovat Jump street 21 online
Žánr:
akční, komedie, krimi
Režie:
Phil Lord, Chris Miller
Hrají a postavy:
Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Za vyučenou dnes dostane jej jejich utajení.

V akční komedii s názvem 21 Jump Street si Schmidt a Jenko pevně stojí za svým rozhodnutím nechat své mladistvé problémy za sebou. Připojí se k policii a její tajné jednotce Jump Street, použijí svůj mladistvý vzhled, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když Schmidt a Jenko vymění své zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový začarovaný kruh. Ale zjišťují, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili - a ani jeden nečeká, že budou muset čelit hrůze a úzkosti, že jsou opět teenagery a všem těm problémů, o kterých si myslí, že je nechali za sebou.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski