Sledovat film Příklady táhnou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Příklady táhnou
  Trailer k filmu Příklady táhnou   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Růžena Nasková (Růžena Bártlová - babička), Natasa Gollová (Jiřina - vnučka od Bártlové), Stella Májová (Jarmila - vnučka od Bártlové), Jiří Steimar (Kosina - M.D.), Antonín Novotný (Karel - student lékařství), Richard A. Strejka (Vašek - student architektury)
Scénář:
Josef Neuberg, Jaroslav Mottl, Jan Snizek
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Úsměvná česká komedie o nerudné staré dámě, kterou energická vnučka donutí změnit názory, trampovat, říkat Ahoj! a střílet z luku.

"Nebyly to žádné herecké problémy, spíše jsem hrála proto, abych lidu v těžké době poskytla trochu veselí," řekla o svých komediálních rolích v době okupace herečka Růžena Nasková. Jednou z nich byla i postava Růženy Brychtové v půvabné komedii o babičce, která vychovává svou vnučku Jarmilu podle pravidel starých časů. Teprve její druhá vnučka, vysokoškolačka Jiřina, důstojnou starou dámu přiměje nejen ke změně názorů na mládež, ale také ji naučí trampovat, říkat "Ahoj!" a střílet z luku. Nakonec však okolnosti přinutí babičku, aby zanechala lehce výstředního života a vrátila se do starých kolejí.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko