Sledovat film
Přítelkyně pana ministra
online

Film Přítelkyně pana ministra
  Trailer k filmu Přítelkyně pana ministra Trailer
Přehrajte si film Přítelkyně pana ministra online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1414 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

I pomluva může někdy člověku pomoci ke štěstí.
Julinka Svobodová pracuje jako řadová úřednice u obchodní společnosti Hrubý a syn. Bydlí v podnájmu u paní Pokorné a jednoho dne se ve výtahu zcela náhodou sveze s ministrem obchodu doktorem Horákem. Nevinné setkání vede ke vzniku pomluvy, která ji označí za ministrovu milenku. Mladý šéf firmy Jan Hrubý se rozhodne využít dívčina "vlivu" na ministra a zachránit podnik topící se v nesnázích a nabídne Julince místo své osobní sekretářky. Když dívka pochopí čemu vděčí za své povýšení, snaží se celou věc sice uvést na pravou míru, ale její snahy jen utvrzují majitele firmy o opaku...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Adina Mandlová (Julinka Svobodová), František Paul (Frantisek Hruby velkoobchodník), Zdeňka Baldová (Marie Hrubá), Oldřich Nový (Jan Hrubý), František Kreuzmann (Prokurista), Jaroslav Marvan (Dr. Jaroslav Horák ministr)
Rok výroby: 1940
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko