Sledovat film Přítelkyně pana ministra online

Přehrajte si film Přítelkyně pana ministra HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Přítelkyně pana ministra na Prima!
  Trailer k filmu Přítelkyně pana ministra   Sledovat Přítelkyně pana ministra online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Adina Mandlová (Julinka Svobodová), František Paul (Frantisek Hruby, velkoobchodník), Zdeňka Baldová (Marie Hrubá), Oldřich Nový (Jan Hrubý), František Kreuzmann (Prokurista), Jaroslav Marvan (Dr. Jaroslav Horák, ministr)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
I pomluva může někdy člověku pomoci ke štěstí.

Julinka Svobodová pracuje jako řadová úřednice u obchodní společnosti Hrubý a syn. Bydlí v podnájmu u paní Pokorné a jednoho dne se ve výtahu zcela náhodou sveze s ministrem obchodu doktorem Horákem. Nevinné setkání vede ke vzniku pomluvy, která ji označí za ministrovu milenku. Mladý šéf firmy Jan Hrubý se rozhodne využít dívčina "vlivu" na ministra a zachránit podnik topící se v nesnázích a nabídne Julince místo své osobní sekretářky. Když dívka pochopí čemu vděčí za své povýšení, snaží se celou věc sice uvést na pravou míru, ale její snahy jen utvrzují majitele firmy o opaku...
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.