Sledovat film Nezlobte dědečka online

Přehrajte si film Nezlobte dědečka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Nezlobte dědečka na !
  Trailer k filmu Nezlobte dědečka   Sledovat Nezlobte dědečka online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Eman Vovísek / falešný strýc Jonáš / pravý strýc J), Čeněk Šlégl (továrník Adolf Danek), Adina Mandlová (Broukalova dcera Liduška), Hana Vítová (Josefínka, dcera vdovy Grundové), Václav Trégl (sluha), Fred Bulín (Consular clerk)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Nenapodobitelný král komiků Vlasta Burian v bláznivé frašce o nešťastné lásce a falešném strýci z Ameriky.

Eman Vovísek zapíjí nešťastnou lásku k Lidušce, která se právě provdala za jeho bratrance, továrníka Daňka, tak intenzivně, že skončí v blázinci. Setká se tam nejen s Kryštofem Kolumbem, ale také se svým strýcem Hanibalem, který se nervově zhroutil poté, co se s ním rozešla jeho manželka Matylda. Udělala to jen proto, aby se mohla provdat za svou první lásku, strýce Jonathana, který má přijet z Ameriky. Telegram se zprávou, že se zdrží v Paříži, značně zkříží plány Daňkovi, který chtěl zaměstnat novomanželku péčí o strýce a sám odjet za milenkou. Navštíví tedy Emana a přesvědčí ho, aby hrál roli Jonathana. Začíná blázinec, kdy Eman prchá před vdavekchtivou Matyldou i před strýcem Hanibalem, který chce soka v lásce zabít. A do toho všeho navíc dorazí skutečný Jonathan.
Hodnocení:
78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski