Sledovat film
Nezlobte dědečka
online

Film Nezlobte dědečka
  Trailer k filmu Nezlobte dědečka Trailer
Přehrajte si film Nezlobte dědečka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 339 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nenapodobitelný král komiků Vlasta Burian v bláznivé frašce o nešťastné lásce a falešném strýci z Ameriky.
Eman Vovísek zapíjí nešťastnou lásku k Lidušce, která se právě provdala za jeho bratrance, továrníka Daňka, tak intenzivně, že skončí v blázinci. Setká se tam nejen s Kryštofem Kolumbem, ale také se svým strýcem Hanibalem, který se nervově zhroutil poté, co se s ním rozešla jeho manželka Matylda. Udělala to jen proto, aby se mohla provdat za svou první lásku, strýce Jonathana, který má přijet z Ameriky. Telegram se zprávou, že se zdrží v Paříži, značně zkříží plány Daňkovi, který chtěl zaměstnat novomanželku péčí o strýce a sám odjet za milenkou. Navštíví tedy Emana a přesvědčí ho, aby hrál roli Jonathana. Začíná blázinec, kdy Eman prchá před vdavekchtivou Matyldou i před strýcem Hanibalem, který chce soka v lásce zabít. A do toho všeho navíc dorazí skutečný Jonathan.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Eman Vovísek / falešný strýc Jonáš / pravý strýc J), Čeněk Šlégl (továrník Adolf Danek), Adina Mandlová (Broukalova dcera Liduška), Hana Vítová (Josefínka dcera vdovy Grundové), Václav Trégl (sluha), Fred Bulín (Consular clerk)
Scénář: Emil Artur Longen
Rok výroby: 1934
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 6.10.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська