Sledovat film Mrazivá vášeň online

Přehrajte si film Mrazivá vášeň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller Mrazivá vášeň na !
  Trailer k filmu Mrazivá vášeň   Sledovat Mrazivá vášeň online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Phil Joanou
Hrají a postavy:
Richard Gere (doktor Isaac Barr), Kim Basingerová (Heather Evansová), Uma Thurmanová (Diana Baylorová), Eric Roberts (Jimmy Evans), Paul Guilfoyle (Mike O'Brien), Keith David (detektiv Huggins)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Kdo jinému jámu kopá... Kim Basingerová a Richard Gere v hlavních rolích hitchcockovského thrilleru.

Psychiatr Isaac Barr je uznávanou kapacitou ve svém oboru - a dokonalým obětním beránkem v ďábelském plánu, zahrnujícím vraždu a dědictví. A spadnout může přímo z vrcholku vysokého majáku. Na jeho ochozu se Richard Gere a Kim Basinger utkají v Mrazivé vášni, napínavé, mistrovské modernizaci klasických psychologických thrillerů. Scenárista Wesley Strick a režisér Phil Joanou odhalují temné zlo na každém kroku. Nálada příběhu je zlověstná: Barr svým vztahem s krásnou sestrou své problematické klientky porušuje profesionální etiku. Díky jedné černé vdově je tajemství vzrušující. Díky dvěma je neodolatelné.
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski