Sledovat film Nepřítel státu online

Přehrajte si film Nepřítel státu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Nepřítel státu na !
  Trailer k filmu Nepřítel státu   Sledovat Nepřítel státu online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Will Smith (Robert Clayton Dean), Gene Hackman (Edward Lyle), Jon Voight (Thomas Brian Reynolds), Lisa Bonetová (Rachel F. Banksová), Regina Kingová (Carla Deanová), Stuart Wilson (Kongresman Sam Albert z New Hampshire)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Will Smith a Gene Hackman v explozivním akčním thrilleru od producenta Skály a Armageddonu.

Ten film je něco jako kombinace filmů Francouzská spojka a Tři dny kondora. Je to film o světě, ve kterém jste nikdy nebyli, uvidíte jak věci fungují, jak proabíhá sledování člověka. Zamyslíte se nad tím, kolik se toho vlastně dá monitorovat," uvádí k Nepříteli státu producent tohoto snímku Jerry Bruckheimer (Skála). A co víc dodat? V napínavém thrilleru uvidíte výborného Willa Smithe jako nevinného právníka Deana, který se snaží uniknout podivným pronásledovatelům. Dean netuší, že taška s jeho vánočními nákupy obsahuje i kazetu se záznamem vraždy senátora, v níž má prsty jeden z šéfů státní bezpečnostní agentury. A ten právě na Deana nasadil špičkovou sledovací techniku a hodlá jej stůj co stůj zlikvidovat...
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski