Sledovat film Pomsta online

Přehrajte si film Pomsta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, krimi, romantický, thriller Pomsta na Prima MAX!
  Trailer k filmu Pomsta   Sledovat Pomsta online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, krimi, romantický, thriller
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Cochran), Anthony Quinn (Tibey), Madeleine Stoweová (Miryea), Tomas Milian (Cézar), Joaquín Martínez (Mauro), James Gammon (Texan)
Země:
USA, Mexiko
Rok výroby:
1990
Popis:
Drsný dobrodružný film o krvavém konci jednoho dlouholetého přátelství.

Michael J. Cochran zvaný Jay končí u námořního letectva a chystá se, že bude konečně dělat jen to, co chce. A začíná s tím hned: dostane pozvání od přítele Tiburona Mendeze "Tibby", aby za ním přijel do Mexika. Jay příliš neváhá a vydává se na cestu. V Tibbyho domě se mu dostává vřelého přijetí, navíc ho tu čeká překvapení v podobě přitažlivé Tibbyho manželky Mireyi, které Jay očividně není lhostejný. Přestože mají manželé mezi sebou neshody, Jay se nechce do ničeho zaplést. Jenomže když na večírku následuje jeden svůdný Mireyin pohled za druhým, nemůže si pomoci. Problémy na sebe ovšem nenechají dlouho čekat...
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski