Film
Sedm

Film Sedm
  Trailer  k filmu Sedm
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Sedm

Obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo.
Sedm smrtelných hříchů, o nichž kázali církevní hodnostáři ve středověkých kázáních s varováním, jak mohou nábožné lidi odvádět od víry. Tyto hříchy se objevily jako předloha spousty literárních, výtvarných či divadelních děl. Nyní vznikl vynikající a strhující film o dvojici nerovných detektivů, kteří řeší záhadnou sérii vražd, motivovaných zmíněným náboženským kázáním.

Originální název:

Se7en / Seven

Režie: David Fincher
Hrají a postavy: Morgan Freeman (detektiv poručík William Somerset), Andrew Kevin Walker (mrtvý muž), Garret Pearson (detektiv Taylor), Brad Pitt (detektiv David Mills), Gwyneth Paltrowová (Tracy Millsová), John Cassini (strážník Davis)
Scénář: Andrew Kevin Walker
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina