Film Seznamte se, Joe Black

Sledovat film
Seznamte se, Joe Black
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Fantaskní romantický příběh o smrti, která chtěla poznat život.
Mediální magnát William Parrish si užívá života plnými doušky. I pro něho si však jednoho dne přijde Smrt. Ta mu ale udělá zcela výjimečnou nabídku - časový odklad za možnost přiučit se něco o lidech. V podobě sympatického světlovlasého mladíka, který si říká Joe, tak Smrt vstoupí nejen do Parrishova života, ale i do života jeho krásné dcery. Tím, že se dívka do Joea zamiluje, se vše mění. Smrt v lidském těle poznává, co je to láska, a hrozivá osudovost budoucnosti náhle dostává pro všechny nový rozměr...

Žánr: Drama, Romantický, Fantasy
Režie: Martin Brest
Hrají a postavy: Brad Pitt (Joe Black), Anthony Hopkins (William Parrish), Claire Forlaniová (Susan Parrishová), Jake Weber (Drew), Marcia Gay Hardenová (Allison), Jeffrey Tambor (Quince)
Scénář: Ron Osborn, Jeff Reno, Kevin Wade, Bo Goldman, Alberto Casella, Walter Ferris
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko