Sledovat film Seznamte se, Joe Black online

Přehrajte si film Seznamte se, Joe Black online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Seznamte se, Joe Black na !
  Trailer k filmu Seznamte se, Joe Black   Sledovat Seznamte se, Joe Black online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Martin Brest
Hrají a postavy:
Brad Pitt (Joe Black), Anthony Hopkins (William Parrish), Claire Forlaniová (Susan Parrishová), Jake Weber (Drew), Marcia Gay Hardenová (Allison), Jeffrey Tambor (Quince)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Fantaskní romantický příběh o smrti, která chtěla poznat život.

Mediální magnát William Parrish si užívá života plnými doušky. I pro něho si však jednoho dne přijde Smrt. Ta mu ale udělá zcela výjimečnou nabídku - časový odklad za možnost přiučit se něco o lidech. V podobě sympatického světlovlasého mladíka, který si říká Joe, tak Smrt vstoupí nejen do Parrishova života, ale i do života jeho krásné dcery. Tím, že se dívka do Joea zamiluje, se vše mění. Smrt v lidském těle poznává, co je to láska, a hrozivá osudovost budoucnosti náhle dostává pro všechny nový rozměr...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski