Sledovat film
Osvícení
online

Film Osvícení
  Trailer  k filmu Osvícení
Přehrajte si film Osvícení HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Opuštěný horský hotel, odříznutý od světa, to je vhodné místo k zešílení..
Neúspěšný spisovatel Jack Torrance přijme práci správce v luxusním, ale odlehlém horském hotelu Overlook, který je přes zimu zcela odříznutý od světa. Pro muže je to vítaná příležitost najít klid na práci. Jenže od první chvíle, kdy Jack s manželkou Wendy a synkem Dannym do hotelu dorazí, se zdá být něco v nepořádku. Jack začíná být na své nejbližší neurvalý, nemůže se soustředit a objevují se u něj děsivé sny. Je to právě „osvícený“ Danny, kdo díky své zvláštní schopnosti pochopí, že v hotelu Overlook žijí duchové a ti jeho otce začínají ovládat. Ostatně chlapec je v dlouhých hotelových chodbách sám potkává.

Originální název:

The Shining

Žánr: Horor, Drama, Thriller
Režie: Stanley Kubrick
Hrají a postavy: Jack Nicholson (Jack Torrance), Shelley Duvallová (Winifred Torranceová), Danny Lloyd (Danny Torrance), Scatman Crothers (Dick Hallorann), Barry Nelson (Stuart Ullman), Philip Stone (Delbert Grady)
Země: USA
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 2 26.11.2023 08:40
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina