Sledovat film Lara Croft - Tomb Raider online

Přehrajte si film Lara Croft - Tomb Raider online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lara Croft - Tomb Raider
  Trailer k filmu Lara Croft - Tomb Raider   Sledovat Lara Croft - Tomb Raider online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Angelina Jolieová (Lara Croftová), Jon Voight (Lord Richard Croft), Iain Glen (Manfred Powell), Noah Taylor (Bryce), Daniel Craig (Alex West), Chris Barrieová (Hillary)
Země:
USA, Anglie
Rok výroby:
2001
Popis:
Je bohatá, krásná, vzdělaná, ovládá bojová umění a několik cizích jazyků. Lara Croft je prostě fenomén. Její život byl doteď samé dobrodružství. Vše prožité je ale úplná nicotnost proti tomu, co ji čeká nyní...

Lara Croft, dcera známého a bohatého vědce, je připravena kráčet v jeho stopách. Dostalo se jí dobré průpravy. Studovala na nejlepších školách, domluví se mnoha jazyky, ovládá bravurně nejrůznější druhy sebeobrany a hlavně se svým otcem, který před lety zemřel za nevyjasněných okolností, procestovala celý svět. Lord Croft hledal vzácné, ztracené krypty i dávno zapomenutá a často navěky pohřbená místa. Tentokrát, už zcela sama, musí Lara Croft překonat největší překážku. Nalézt obě části prastarého "šému", který jí zajistí neomezenou moc nad časem a prostorem ve jménu lidstva. Aby toho dosáhla, je třeba zvítězit nad nebezpečným a přísně utajovaným společenstvím, které má stejný cíl, jen touha po moci je motivována zcela jinak...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski