Sledovat film Červený drak online

Přehrajte si film Červený drak online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1082 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller Červený drak na !
  Trailer k filmu Červený drak   Sledovat Červený drak online
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Brett Ratner
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Dr. Hannibal Lecter), Edward Norton (FBI Agent Will Graham), Ralph Fiennes (Francis Dolarhyde), Harvey Keitel (Jack Crawford), Emily Watsonová (Reba McClaneová), Mary-Louise Parkerová (Molly Grahamová)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Třetí setkání s legendárním zločincem Hannibalem Lecterem, který má z vězeňské cely pomoci při pátrání po šíleném vrahovi.

Will Graham, agent FBI, je sice muž středního věku, a přece je již třetím rokem v penzi. Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vražd, kdy se seznámil i s doktorem Lecterem. Ten mu tehdy pomáhal. Will ovšem netušil, že mu pomáhá právě ten, po kom pátrá. Někdejší kolega Jack Crawford má nyní na krku neméně hrozivý případ. Masakr dvou rodin, vždy za úplňku. Do plného měsíce nyní zbývají tři týdny, když Jack požádá Willa o pomoc při pátrání po muži, který je s největší pravděpodobností geniálním šílencem nebo ztělesněním zla. Agent ve výslužbě musí znovu nasadit vlastní život a riskovat bezpečnost své rodiny. Jen tak má šanci Červeného draka vypátrat.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski