Sledovat film
L.A. - Přísně tajné
online

Film L.A. - Přísně tajné
  Trailer  k filmu L.A. - Přísně tajné
Přehrajte si film L.A. - Přísně tajné HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Tři detektivové s vlastním pojetím spravedlnosti pátrají v městě andělů po pachatelích série vražd. Všechno je ale úplně jinak, než se zprvu zdálo.
Los Angeles, začátek 50. let. Chlapíci z oddělení vražd a z protidrogového to někdy táhnou spolu, a jindy zase proti sobě. I oni však mají své meze - když zjistí, že jimi někdo špinavě manipuluje. Detektivové Bud White, Jack Vincennes a Ed Exley pátrají v Los Angeles po pachatelích několika vražd, z nichž jednou je i podivná smrt tajemné krásky Susan Leffersové při krvavém přepadení v kavárně Nite Owl. Dokonce se zdá, jako by mezi těmito činy existovala nějaká spojitost; je tu příliš mnoho mrtvých, kteří mají něco společného. Kdo vězí za všemi špinavostmi?

Originální název:

L.A. Confidential

Režie: Curtis Hanson
Hrají a postavy: Kevin Spacey (Seržant Jack Vincennes), Russell Crowe (Wendell White), Guy Pearce (Detekiv Lieutenant Edmund J Exley), James Cromwell (Kapitán Dudley Smith), Kim Basingerová (Lynn Brackenová), Danny DeVito (Sid Hudgens)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 2 28.11.2023 11:50
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina