Edward Norton

herec|producent|režisér|scénárista
Edward Norton - Až vyjde měsíc
Edward Norton - Až vyjde měsíc
Narozen: 18.8.1969, Boston, Massachusetts, USA (54 let)
Rodné jméno: Edward Harrison Norton
Hrál ve filmech Prvotní strach, Všichni říkají miluji tě a Lid versus Larry Flynt. Byl nominován na Oscara a na Zlatý Globus za nejlepší vedlejší roli ve filmu Prvotní strach. Za svůj výkon ve všech třech filmech byl oceněn za Nejlepší vedlejší roli cenami od National Board of Review, the Ls Angeles Film Critics, the Boston Film Critics a the Texas Film Critics a dále získal cenu Most Promising Actor Award (což znamená něco jako Nadějný herec) od Chicago Film Critics.

Norton se na podzim objevil ve filmu Rounders režírovaném Johnem Dahlem. Momentálně natáčí film Davida Finchera Fight Club, kde má hlavní roli Brad Pitt, a v příštím roce měl by produkovat, režírovat a hrát ve filmu Keeping the Faith.

Norton je členem divadla New York Signature Theatre Company, kde hrál poprvé v roce 1994 v premiéře hry Fragments od Edwarda Albee. Více

Také pracuje pro společnost New York Board of the Enterprise Foundantion, která se snaží vytvářet příjemné domovy pro sociálně slabší rodiny. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Edwardem Nortonem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 490 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 249 Kč!

filmy a seriály s Edwardem Nortonem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina