Sledovat film Želvy Ninja 2 online

Přehrajte si film Želvy Ninja 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1489 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Želvy Ninja 2
  Trailer k filmu Želvy Ninja 2   Sledovat Želvy Ninja 2 online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Science Fiction
Režie:
Dave Green
Hrají a postavy:
Megan Foxová (April O'Neil), Will Arnett (Vernon Fenwick), Laura Linneyová (Rebecca Vincent), Stephen Amell (Casey Jones), Noel Fisher (Michelangelo), Jeremy Howard (Donatello)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpět, aby se utkali s ještě většími a podlejšími padouchy. Želvy se tak znovu ocitají po boku novinářky April O'Neillové a na pomoc si berou rebela Caseyho Jonese v masce hokejisty. Poté, co zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se s šíleným vědcem Baxterem Stockmanem a dvěma natvrdlými kumpány Bebopem a Rocksteadym a spřádá ďábelský plán na ovládnutí světa. Zatímco se želvy připravují na Trhače a jeho novou bandu, stanou tváří v tvář hrozbě ze všech největší: nechvalně známému Krangovi!
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski