Sledovat film Déja Vu online

Přehrajte si film Déja Vu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Déja Vu
  Trailer k filmu Déja Vu   Sledovat Déja Vu online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Romantický, Science Fiction, Thriller
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Denzel Washington (Doug Carlin), Paula Pattonová (Claire Kucheverová), Val Kilmer (agent Andrew Pryzwarra), James Caviezel (Carroll Oerstadt), Adam Goldberg (Denny), Elden Henson (Gunnars)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Co když je to něco víc než jen váš pocit?

Podmanivý akční thriller od producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Tonyho Scotta se točí okolo tajemného pocitu deja vu, který provází agenta vládní agentury ATF Douga Carlina při vyšetřování rozsáhlého bombového útoku. Carlin, který je po výbuchu nálože na trajektu v New Orleans přivolán k zajištění důkazů, odhalí, že záhadný úkaz, který většina lidí považuje pouze za hříčku vlastní mysli, je ve skutečnosti něčím mnohem silnějším. V tom okamžiku začíná jeho závod s časem o životy stovek nevinných lidí.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski