Sledovat film Tokio! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tokio!
  Trailer k filmu Tokio!   Sledovat 1488 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Komedie
Režie:
Joon-ho Bong, Leos Carax, Michel Gondry
Hrají a postavy:
Ayako Fujitani (Hiroko), Ryo Kase (Akira), Ayumi Itová (Akemi), Nao Omori (Hiroshi), Satoshi Tsumabuki (Takeshi), Ken Mitsuishi (realitní makléř)
Země:
Francie, Japonsko, Jižní Korea, Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Tři krátké fantastické filmy volně inspirované Tokiem. Tokio! je symfonií tří odlišných rytmů reflektujících obraz této jedinečné metropole. Interior Design - Surrealistická bajka mladého páru, který se přistěhoval do Tokia, aby našel svou budoucnost. Chlapcovy ambice jsou jasné - chce točit filmy. Dívka pluje bez kontroly svým životem. Oba se pomalu potápějí do tohoto obrovského velkoměsta. Vše se změní, když se osamocená dívka začne měnit v ... Hovno - Záhadný muž šíří svými iracionálními a provokativními činy paniku na ulicích Tokia. "Nestvůra kanálů", jak mu říkají media, zvedla vlnu odporu. Nakonec je polapen a souzen soudem stejně podivným jako je on sám. Třesoucí se Tokio - Hrdinou snímku je hikikomori - jako mnoho dalších Japonců se rozhodl zrušit kontakt s venkovním světem. Když však v jeho bytě omdlí dívka, která mu donáší pizzu, stane se něco neuvěřitelného - zamiluje se. Dokáže překročit hranici, jež ho dělí od okolního světa?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko