Film
Nedotknuteľní

Film Nedotknuteľní
  Trailer  k filmu Nedotknuteľní
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Protiklady se přitahují. Movitý kvadruplegik hledá opatrovatele, ale žádný ho nebere jako sobě rovného. Až narazí na charizmatického recidivistu.
Philippe je bohatý aristokrat, jenž po těžké nehodě zůstal ochrnutý na celém těle. Driss je mladík z předměstí Paříže, který se právě vrátil z vězení. Při konkurzu na místo domácího pomocníka a ošetřovale se Drissovi podaří Philippa zaujmout natolik, že jej zaměstná. Dochází tak ke střetu dvou odlišných světů, který vytvoří základ pro vznik neobyčejného přátelství.

Originální název:

The Intouchables

Hrají a postavy: François Cluzet (Philippe), Omar Sy (Driss), Anne Le Nyová (Yvonne), Audrey Fleurot (Magalie), Joséphine de Meauxová (kurýrní služba), Clotilde Molletová (Marcelle)
Země: Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: STV1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina