Sledovat film
Mary And Max
online

Film Mary And Max
  Trailer  k filmu Mary And Max
Přehrajte si film Mary And Max HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 476 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Mary And Max

Jedno úžasné přátelství.
Dvě rozdílné povahy, dva rozdílné osudy a půlka světa spojuje tento animovaný příběh, který vypráví o přátelství dvou zcela odlišných lidí, kteří se znají jen prostřednictvím svých dopisů. Mary Daisy Dinkle, baculaté osmileté holčičky žijící na předměstí australského Melbourne a Maxe Horowitze, velmi obézního čtyřiačtyřicetiletého Žida žijícího v pulsujícím New Yorku, trpícího Aspergerovým syndromem. Film sleduje Maryino dospívání a Maxův přechod ze středního k pozdnímu věku a objevuje mezi nimi silné pouto, které překoná o hodně víc než obvyklé kamarádské vzestupy a pády. Mary a Max nás vedou cestou neobyčejného přátelství.

Originální název:

Mary and Max

Režie: Adam Elliot
Hrají a postavy: Toni Colletteová (Mary Daisy Dinkleová (Hlas)), Philip Seymour Hoffman (Max Jerry Horovitz (Hlas)), Barry Humphries (vypravěč (hlas)), Eric Bana (Damien (Hlas)), Bethany Whitmore (Mladá Marie (hlas)), Ian 'Meldrum Molly' (bezdomovec (Hlas))
Scénář: Adam Elliot
Země: Austrálie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 30.10.2023 17:00

Recenze filmu Mary And Max:

Tohle chce určitě druhou projekci. Animák co má nevídanou hloubku. 80%
80% CityBoyCZ
Omnoho viac ako komédia, je toto čistá melanchólia s prvkami depresie či pesimizmu. Je však natoľko milo podaná, že nemôžem inak iba skonštatovať, že toto je za poslednú dobu jeden z najlepších "animákov" pre dospelých, aký som kedy videl. Pre deti vzhľadom k poňatiu absolútne nevhodný, generácia "násťročných" ho vzhľadom k záujmom či zmýšľaniu taktiež len sťažka pochopí. Navyše ani neverím, že by ich to vôbec mohlo baviť ...
100% Carnifex
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina