Film
Faunův labyrint

Film Faunův labyrint
  Trailer k filmu Faunův labyrint Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nevinnost má sílu, kterou si zlo nedokáže představit.
Španělsko 1944, ke konci občanské války. Čerstvě provdaná Carmen se s dcerou Ofélií nastěhuje k novému manželovi, chladnému autoritářskému Vidalovi, kapitánovi ve Francově armádě. Dívka, která nový život snáší těžce, nachází únik v tajemném labyrintu objeveném za rozlehlým statkem. Magický strážce labyrintu Faun odhalí, že právě ona je dlouho pohřešovanou princeznou kouzelného království. Na cestě za pravdou musí Ofélie splnit tři nebezpečné úkoly, na které ji nikdo nepřipravil...

Hrají a postavy: Ivana Baquerová (Ofelia), Sergi López (Vidal), Maribel Verdúová (Mercedes), Doug Jones (Pale muž), Ariadna Gilová (Carmen), Álex Angulo (doktor)
Scénář: Guillermo del Toro
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 82 %
Vysíláno na: Film Europe
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська