Sledovat film O koních a lidech online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film O koních a lidech
  Trailer k filmu O koních a lidech   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Benedikt Erlingsson
Hrají a postavy:
Ingvar Eggert Sigurđsson, Charlotte Bovingová, Helgi Björnsson, Sigríður María Egilsdóttir, Maria Ellingsenová, Juan Camillo Roman Estrada
Země:
Island, Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Když se lidé chovají jako koně a koně jako lidé.

Kolbeinn miluje Solveig a Solveig miluje Kolbeinna, ale Kolbeinn miluji svoji prvotřídní klisnu, miláčka Gránu. Grána je však posedlá hřebcem Brúnnem. Vernhardur miluje vodku a kůň Jarpur miluje Vernhardura, svého pána. Grimur má vášeň pro starou koňskou dopravu, ale Egill obdivuje jiskřivé elektrické ploty. Přichází jaro a celá místní komunita sleduje tento příběh. To nemůže skončit dobře.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko