Sledovat film
Křehkost
online

Film Křehkost
  Trailer  k filmu Křehkost
Přehrajte si film Křehkost HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

O Francouzku, která už tři roky truchlí nad smrtí svého muže, se uchází její švédský kolega.
Nathalie žije úžasný život. Je mladá, krásná a má skvělé manželství. Ale v okamžiku, kdy její manžel zemře při nehodě, její svět se zhroutí. Několik dalších let se soustředí pouze na práci, své emoce nechává stranou. Pak nenadále, aniž by věděla proč, políbí toho nejnepravděpodobnějšího muže - svého kolegu, Markuse. Tento zvláštní pár se pak pouští na vlastní emocionální pouť; cestu, která vyvolává nejrůznější otázky a nepřátelství v práci. Můžeme opravdu ovlivnit způsob, jakým objevíme novou chuť do života? Nathalie a Markus, kteří objevili novou lásku, utíkají, aby dali svému vztahu šanci. Je to příběh o znovuzrození, ale také o jedinečnosti lásky.

Originální název:

Delicacy

Hrají a postavy: Audrey Tautouová (Nathalie Kerrová), François Damiens (Markus Lundl), Bruno Todeschini (Charles), Mélanie Bernierová (Chloé sekretářka Nathalie), Joséphine de Meauxová (Žofie), Pio Marmai (František)
Scénář: David Foenkinos
Země: Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 1.12.2023 17:35
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina