Sledovat film
Křehkost
online

Film Křehkost
  Trailer k filmu Křehkost Trailer
Přehrajte si film Křehkost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1424 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

O Francouzku, která už tři roky truchlí nad smrtí svého muže, se uchází její švédský kolega.
Nathalie žije úžasný život. Je mladá, krásná a má skvělé manželství. Ale v okamžiku, kdy její manžel zemře při nehodě, její svět se zhroutí. Několik dalších let se soustředí pouze na práci, své emoce nechává stranou. Pak nenadále, aniž by věděla proč, políbí toho nejnepravděpodobnějšího muže - svého kolegu, Markuse. Tento zvláštní pár se pak pouští na vlastní emocionální pouť; cestu, která vyvolává nejrůznější otázky a nepřátelství v práci. Můžeme opravdu ovlivnit způsob, jakým objevíme novou chuť do života? Nathalie a Markus, kteří objevili novou lásku, utíkají, aby dali svému vztahu šanci. Je to příběh o znovuzrození, ale také o jedinečnosti lásky.

Hrají a postavy: Audrey Tautouová (Nathalie Kerrová), François Damiens (Markus Lundl), Bruno Todeschini (Charles), Mélanie Bernierová (Chloé sekretářka Nathalie), Joséphine de Meauxová (Žofie), Pio Marmai (František)
Scénář: David Foenkinos
Země: Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko