Sledovat film Křehkost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Křehkost
  Trailer k filmu Křehkost   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
David Foenkinos, Stéphane Foenkinos
Hrají a postavy:
Audrey Tautouová (Nathalie Kerrová), François Damiens (Markus Lundl), Bruno Todeschini (Charles), Mélanie Bernierová (Chloé, sekretářka Nathalie), Joséphine de Meauxová (Žofie), Pio Marmai (František)
Scénář:
David Foenkinos
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
O Francouzku, která už tři roky truchlí nad smrtí svého muže, se uchází její švédský kolega.

Nathalie žije úžasný život. Je mladá, krásná a má skvělé manželství. Ale v okamžiku, kdy její manžel zemře při nehodě, její svět se zhroutí. Několik dalších let se soustředí pouze na práci, své emoce nechává stranou. Pak nenadále, aniž by věděla proč, políbí toho nejnepravděpodobnějšího muže - svého kolegu, Markuse. Tento zvláštní pár se pak pouští na vlastní emocionální pouť; cestu, která vyvolává nejrůznější otázky a nepřátelství v práci. Můžeme opravdu ovlivnit způsob, jakým objevíme novou chuť do života? Nathalie a Markus, kteří objevili novou lásku, utíkají, aby dali svému vztahu šanci. Je to příběh o znovuzrození, ale také o jedinečnosti lásky.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko