Sledovat film
Temný muž
online

Film Temný muž
  Trailer k filmu Temný muž Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zničil mu všechno co měl, čím byl. Nyní se zločinec vrátil a je z něho nový nepřítel. Souboj se smrtí je opět zde!
Vynikajíc vědec Peyton pracuje na novém medicínském preparátu. Když už je na prahu úspěchu, přepadne jeho laboratoř gang vedený sadistickým Durantem, vyhodí laboratoř i s vědcem do povětří a zmocní se jeho objevu. Všichni Peytona považují za mrtvého, ten se však se znetvořenou tváří do své laboratoře vrátí a prahne po pomstě. Nový léčebný preparát jej změní v děsivého Darkmana, mstitele s černou pelerínou, obvazy ukrývajícími zohavenou tvář, nadlidskou silou a nelidským vztekem.

Režie: Sam Raimi
Hrají a postavy: Liam Neeson (Peyton Westlake), Frances McDormandová (Julie Hastingsová), Colin Friels (Louis Strack Jr.), Larry Drake (Robert G. Durant), Nelson Mashita (Yakitito), Jessie Lawrence Ferguson (Eddie Black)
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Barrandov 31.7.2022 00:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська